bDYWOAtN

WinDVD Pro11.7.0.12

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinDVD Pro 11 to najnowsza wersja znakomitego odtwarzacza filmów na płytach DVD iBlu-ray, oferującego doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

bDYWOAtP

WinDVD wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze i najnowsze formatyobrazu m.in.: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1; umożliwia dekodowaniedźwięku w technologiach Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro LogicIIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone;odtwarzanie audio wysokiej jakości (96 kHz/24-bit) oraz obsługujewszystkie obecnie stosowane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD,Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program umożliwia też odtwarzaniepojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspieratechnologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiejrozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

W 11 wersji odtwarzacza pojawiła się możliwość odtwarzania płyt w formatach Blu-ray 3D i BDXL, oraz nagranych z użyciem kamer i aparatów z obiektywami 3D firmy Fujifilm. Dzięki zastosowaniu technologii Frame Sequential i polaryzacji, oraz współpracy z polaryzacyjnymi okularami NVIDIA 3D Vision, WinDVD Pro umożliwia oglądanie trójwymiarowych filmów na wiele sposobów, a wrażenia okraszone są nowoczesnym dźwiękiem przestrzennym. Ciekawą nowością w tej wersji programu jest również możliwość konwersji „płaskich” filmów do trójwymiarowych dla wszystkich filmów, niezależnie od tego, czy są to pliki czy płyty DVD.

Ponadto w wersji 11 WinDVD Pro i WinDVD Standard dodano obsługę nowych formatów plików (FLV, MKV i MP4). Odtwarzane materiały są jeszcze atrakcyjniejsze dla oglądającego dzięki możliwości włączenia stabilizacji obrazu, wysokiej jakości skalowaniu rozdzielczości filmu (również w górę) i zaawansowanej korekcji kolorów. Drobne zmiany wprowadzono również w interfejsie programu i współpracy ze sprzętem, co powinno pozytywnie wpłynąć na energooszczędność programu na laptopach i wydajność na komputerach wyposażonych w karty graficzne firmy NVIDIA.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WinDVD Pro 11.7.0.12wersja stabilna (32-bit)
WinDVD Proaktualizacja do 11.6
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.623 oceny
Liczba pobrań708 305
Data aktualizacji16 maj 2016
Rozmiar pliku127.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWOAuu
bDYWOAuL