WinDVD Pro 11 z obslugą Blu-ray 3D

WinDVD Pro 11 z obslugą Blu‑ray 3D

28.09.2011 12:21

Firma Corel wydała kolejną wersję zaawansowanego odtwarzacza płyt DVD i Blu-ray z możliwością odtwarzania filmów 3D i dźwięku przestrzennego — WinDVD Pro 11.

Przede wszystkim w 11 wersji odtwarzacza pojawiła się możliwość odtwarzania płyt w formatach Blu-ray 3D i BDXL, oraz nagranych z użyciem kamer i aparatów z obiektywami 3D firmy Fujifilm. Dzięki zastosowaniu technologii Frame Sequential i polaryzacji, oraz współpracy z polaryzacyjnymi okularami NVIDIA 3D Vision, WinDVD Pro umożliwia oglądanie trójwymiarowych filmów na wiele sposobów, a wrażenia okraszone są nowoczesnym dźwiękiem przestrzennym. Ciekawą nowością w tej wersji programu jest również możliwość konwersji „płaskich” filmów do trójwymiarowych dla wszystkich filmów, niezależnie od tego, czy są to pliki czy płyty DVD.

Ponadto w wersji 11 WinDVD Pro i WinDVD Standard dodano obsługę nowych formatów plików (FLV, MKV i MP4). Odtwarzane materiały są jeszcze atrakcyjniejsze dla oglądającego dzięki możliwości włączenia stabilizacji obrazu, wysokiej jakości skalowaniu rozdzielczości filmu (również w górę) i zaawansowanej korekcji kolorów. Drobne zmiany wprowadzono również w interfejsie programu i współpracy ze sprzętem, co powinno pozytywnie wpłynąć na energooszczędność programu na laptopach i wydajność na komputerach wyposażonych w karty graficzne firmy NVIDIA.

Najnowszą wersję próbną programu WinDVD Pro 11 dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze płyt DVD i Blu-ray. Wersja próbna działa przez 30 dni. Program w wersji Pro kosztuje 80 dolarów, a wersję Standard można kupić za 50 dolarów. Do pudełkowej wersji oprogramowania dołączane są anaglifowe okulary 3D.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)