bEhCGith

WinFF1.5.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Darmowa nakładka graficzna na FFMPEG, pozwalająca w łatwy sposób przekonwertować pliki wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami - MPEG2\4, MOV, FLV, AVI, MKV i wieloma innymi.

bEhCGitj

WinFF oferuje funkcjonalność zbliżoną do narzędzia FFMPEG, ale z racji posiadania interfejsu graficznego docenią go z pewnością użytkownicy, którzy nie koniecznie chcieliby zagłębiać się w obsługę z poziomu konsoli samego systemu Linux jak i oprogramowania dla niego. Dzięki niemu za jednym zamachem przekonwertujemy wiele plików w różnych formatach. Obsługa ogranicza się do wczytania materiałów wideo na listę, wyboru formatu wyjściowego i lokalizacji, gdzie zapisane mają zostać przekonwertowane filmy.

Ponadto WinFF posiada listę zdefiniowanych domyślnie szablonów urządzeń, które pozwalają na konwertowanie plików do formatów kompatybilnych z telefonami komórkowymi, konsolami itp.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WinFF 1.5.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Liczba pobrań9 361
Data aktualizacji4 sie 2017
Rozmiar pliku20.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCGitO
bEhCGiuf