WinGuggle2.5

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaWinGuggle
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinGuugle to narzędzie do odzyskiwania kodów produktów z systemów operacyjnych Microsoft Windows i pakietu biurowego Microsoft Office. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym.

WinGuugle umożliwia wyświetlenie kodu instalacyjnego Windows 10, czyli najnowszej wersji popularnych "okienek", a także obsługuje starsze odsłony systemu, w tym Windows 7, Windows Vista, a nawet Windows XP. Za pomocą WinGuugle bez problemu odzyskamy również kod instalacyjny Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2003 oraz Microsoft Office XP.

Na tym funkcje WinGuugle się nie kończą, bo program pozwala na wygenerowanie szczegółowych informacji o systemie, poszczególnych komponentach, sterownikach, podłączonym monitorze oraz adapterze sieciowym.

Udostępnij
WinGuggle 2.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUnlockForUs
Liczba pobrań2 893
Data aktualizacji30 mar 2018
Rozmiar pliku0.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)