WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWinLogOnView
WinLogOnView ikona

WinLogOnView1.41

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinLogOnView to niewielka aplikacja, dzięki której możemy dowiedzieć się, kto i kiedy logował się do systemu Windows zainstalowanego na naszym komputerze.

Po zalogowaniu i wylogowaniu do popularnych "okienek" WinLogOnView wyświetla przede wszystkim identyfikator i nazwę użytkownika, grupę roboczą, datę i czas zalogowania oraz wylogowania, czas korzystania z systemu oraz adres sieciowy. Tak pozyskane informacje można zachować w pliku zapisanym do formatu HTML lub XML.

Interfejs użytkownika WinLogOnView ciężko określić mianem nowoczesnego, ale należy odnotować, że wszystkie niezbędne dane zostały tu przedstawione w formie czytelnego zestawienia informacji. Warto również wspomnieć o obecności wyszukiwarki, która pozwala na zlokalizowanie potrzebnych wpisów.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań702
Data aktualizacji18 mar 2024
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinLogOnView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)