bDTZkYjp
WinMend Auto Shutdown ikona

WinMend Auto Shutdown2.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinMend Auto Shutdown to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające zautomatyzowanie podstawowych operacji w systemie Windows - tj. wyłączenie komputera, wylogowanie aktywnego użytkownika, uśpienie lub zahibernowanie środowiska operacyjnego.

bDTZkYjr

Program oferuje funkcjonalność niezbędną w tego typu narzędziu, nic poza tym. Z jego pomocą np. automatycznie wyłączymy komputer po zakończonym pobieraniu dużego pliku itp. WinMend Auto Shutdown pozwala wykonywać czynności związane z zakończeniem pracy systemu o zadanej godzinie, w wyznaczonym terminie i czasie lub po upływie zdefiniowanego przez użytkownika czasu.

WinMend Auto Shutdown uruchamiany może być wraz z systemem Windows. Po uruchomieniu dostępny jest z poziomu ikonki w zasobniku systemowym, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Podobnie, po zdefiniowaniu zadania program "chowa" się do tray'a, oczekując np. na upłynięcie wyznaczonego do wykonania czasu.

Narzędzie oferuje użytkownikowi prosty i intuicyjny interfejs graficzny, którego możemy zmieniać kolorystykę. Program niestety nie jest obecnie dostępny w polskiej wersji językowej, mimo wszystko jego obsługa z pewnością nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WinMend Auto Shutdown 2.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.74 oceny
ProducentWinMend.com
Liczba pobrań1 922
Data aktualizacji1 wrz 2017
Rozmiar pliku2.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinMend Auto Shutdown ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZkYjW
bDTZkYkn