WinOptimizer do piątku za darmo dla czytelników!

WinOptimizer do piątku za darmo dla czytelników!

Redakcja
26.04.2012 00:00, aktualizacja: 26.04.2012 15:20

Od dziś do godz. 12.00 w piątek (27.04) użytkownicy portalu dobreprogramy mogą otrzymać za darmo i aktywować program Ashampoo WinOptimizer 8.13 — zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows.

Aplikacja zawiera narzędzia do czyszczenia, tuningowania, podkręcaniasystemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć możnamoduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacjidysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon, permanentnego kasowania plików, dzielenia i łączenia plików, zarządzania aplikacjami uruchamiającymi się wraz ze startem systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i wiele innych. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawieńsystemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 400. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optimizer, podkręcającą wydajność systemu automatycznie.

Program Ashampoo WinOptimizer należy pobrać z naszego portalu. Klucz licencyjny dostępny jest… w jumpliście ;) czyli po przypięciu dobrychprogramów do paska startowego systemu Windows. Jak to działa? W przeglądarce Internet Explorer 9 pod Windows 7 - wystarczy przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tą małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę wyświetli - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz... klucz do aplikacji. Jeśli macie już naszego ludka w pasku i nie widzicie klucza, polecamy odpięcie, ponowne przypięcie i odświeżenie witryny (Ctrl+F5).Program należy aktywować do piątku do 12.00!

Aktualizacja, 26.04.2012 15:19

Także instalator aplikacji pozwala już każdemu na uzyskanie klucza aktywacyjnego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)