WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFWinScan2PDF
WinScan2PDF ikona

WinScan2PDF8.55

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinScan2PDF to niewielki program, który umożliwia skanowanie dokumentów przy użyciu dowolnego skanera i zapisywanie ich na dysku twardym w formacie PDF. Aplikacja nie wymaga instalacji (wersja portable) i charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem mocy procesora.

Opisywane narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po otwarciu głównego okna WinScan2PDF możemy wybrać skaner podłączony do komputera i przeprowadzić operację skanowania dowolnego dokumentu (dostępna jest także opcja jednoczesnego skanowania wielu kartek), które następnie pojawią się na dysku twardym w formacie PDF.

WinScan2PDF idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które chcą szybko zeskanować na przykład podpisany dokument i dostarczyć do nadawcy za pośrednictwem e-maila bez konieczności instalowania dodatkowych programów zajmujących się konwertowaniem plików do formatu PDF.

351623081691063703_0
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań5 120
Data aktualizacji31 mar 2023
Rozmiar pliku0.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinScan2PDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)