WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFWinScan2PDF
WinScan2PDF ikona

WinScan2PDF8.72

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinScan2PDF to niewielki program, który umożliwia skanowanie dokumentów przy użyciu dowolnego skanera i zapisywanie ich na dysku twardym w formacie PDF. Aplikacja nie wymaga instalacji (wersja portable) i charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem mocy procesora.

Opisywane narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po otwarciu głównego okna WinScan2PDF możemy wybrać skaner podłączony do komputera i przeprowadzić operację skanowania dowolnego dokumentu (dostępna jest także opcja jednoczesnego skanowania wielu kartek), które następnie pojawią się na dysku twardym w formacie PDF.

WinScan2PDF idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które chcą szybko zeskanować na przykład podpisany dokument i dostarczyć do nadawcy za pośrednictwem e-maila bez konieczności instalowania dodatkowych programów zajmujących się konwertowaniem plików do formatu PDF.

Obraz
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań6 270
Data aktualizacji12 mar 2024
Rozmiar pliku0.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinScan2PDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)