MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoWinX DVD Ripper for Mac
WinX DVD Ripper for Mac ikona

WinX DVD Ripper for Mac

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • WinX DVD Ripper for Mac
  • WinX DVD Ripper for Mac
  • WinX DVD Ripper for Mac

WinX DVD Ripper for Mac to narzędzie przeznaczone do zgrywania (rippowania) zawartości nośników DVD z filmami na dysk komputera, którą następnie można wygodnie przekonwertować do innego formatu.

Aplikacja pozwala na zgrywanie całej zawartości płyt DVD (wliczając w to napisy), jak i poszczególne elementy. Same filmy zgrane z jej pomocą możemy zapisywać w najpopularniejszych formatach video, takich jak AVI, MP4, MPEG, FLC, a nawet 3GP. Oprogramowanie nie ma problemu z dopasowaniem konwertowanego źródła do urządzeń przenośnych, takich jak tablety, czy smartfony (oferowane jest przeszło 350 gotowych profili). Jakby tego było mało, bez problemu zapiszemy płytę DVD jako jej obraz w pliku ISO.

Korzystanie z aplikacji jest naprawdę proste, dzięki nowoczesnemu interfejsowi oraz polskiej wersji językowej. Poza zgrywaniem płyt DVD włożonych do napędu optycznego, możemy także konwertować zapisane na dysku pliki ISO, co niewątpliwie stanowi dodatkowy plus programu. Kolejnym jest przystosowanie aplikacji do nowoczesnych układów GPU, które przyspieszają wykonywane przez program zadania.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań11
Data aktualizacji23 maj 2023
Rozmiar pliku53.53 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
WinX DVD Ripper for Mac ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)