WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoWinyl
Winyl ikona

Winyl3.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Winyl to bezpłatny odtwarzacz plików muzycznych, charakteryzujący się intuicyjnym interfejsem, a także szybkością działania i niewielkim zużyciem zasobów systemowych. W tym wypadku może stanowić godną alternatywę dla innych odtwarzaczy, takich jak Winamp czy AIMP.

Program oferuje szybkie i proste organizowanie swojej kolekcji muzyki, dzięki wygodnej w obsłudze biblioteki multimediów, która automatycznie dodaje oraz segreguje pojedyncze utwory muzyczne jak i całe albumy. Każdy dodany utwór zostaje przypisany do poszczególnych kategorii znajdujących się na liście (album, wykonawca, gatunek, rok produkcji oraz folder).

Winyl został wyposażony w inteligentną listę odtwarzania, w której znajdziemy m.in.: zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, a także listy losowych dźwięków i całych albumów. Nie zabrakło w nim również specjalnego pola do wyszukiwania utworu przechowywanego na dysku twardym i wbudowanej listy odtwarzania, którą można w łatwy i przyjemny sposób modyfikować.

Odtwarzacz Winyl obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC. Według producenta, oprogramowanie umożliwia zarządzanie ogromną liczbą utworów muzycznych, bez spadku wydajności zarówno samej aplikacji jak i całego systemu operacyjnego. W jego zasobach znajdziemy też wbudowany korektor dźwięku oraz narzędzia do zmiany motywu graficznego odtwarzacza i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.131 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań18 312
Data aktualizacji18 paź 2018
Rozmiar pliku2.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Winyl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)