Wiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida

Strona głównaWiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida
24.04.2014 11:59
Wiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida
Redakcja
Redakcja

Google przygotowało całkiem niezłą niespodziankę dla użytkowników Androida, w szczególności tych, którzy lubią mobilną rozrywkę. W sklepie Google Play znaleźć można bowiem wiosenną akcję promocyjną Premium Game Sale. Zasady są bardzo proste: ceny wielu z popularnych gier znajdujących się na szczytach pod względem ilości sprzedaży zostały mocno obniżone i teraz sporo z nich kupimy za cenę mniejszą, niż wcześniej tylko jedną. Zobaczmy, co znajdziemy w tym worku prezentów.

350104433616709569

Gier jest całkiem sporo, lista obejmuje aż 17 pozycji. Wśród nich znajdziemy chociażby Anomaly 2 – bardzo ładnie wykonaną strategię typu Tower Defense, która w nieco innym wydaniu jest benchmarkiem pozwalającym na testowanie wydajności urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Znajdziemy tam również The Dark Knight Rises, grę akcji, która pozwoli nam pokierować osławionym Batmanem w starciach z rzezimieszkami nękającymi miasto. Dla fanów gier RPG dobrym wyborem będzie 10000000 (to nazwa gry) gdzie zwiedzamy lochy i walczymy z potworami, fanów gier sportowych powinien natomiast ucieszyć bardzo dobrze oceniany NBA 2K14.

Większość z gier jakie znalazły się w paczce promocyjnej kosztuje około 3 zł, niektóre są nieco droższe, inne zaś są sprzedawane po cenach bliskich oryginalnych. Niestety tutaj widać nieco gorsze traktowanie klientów z pewnych rejonów: gra przygodowa Broken Sword : Director's Cut w przypadku USA kosztuje 0,99 USD, u nas trzeba za nią zapłacić 20,08 zł… Cóż, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Zapraszamy do gry.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)