Wiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida

Wiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida

Wiosenna Premium Game Sale: niższe ceny gier na Androida
Redakcja
24.04.2014 11:59, aktualizacja: 24.04.2014 12:39

Google przygotowało całkiem niezłą niespodziankę dla użytkowników Androida, w szczególności tych, którzy lubią mobilną rozrywkę. W sklepie Google Play znaleźć można bowiem wiosenną akcję promocyjną Premium Game Sale. Zasady są bardzo proste: ceny wielu z popularnych gier znajdujących się na szczytach pod względem ilości sprzedaży zostały mocno obniżone i teraz sporo z nich kupimy za cenę mniejszą, niż wcześniej tylko jedną. Zobaczmy, co znajdziemy w tym worku prezentów.

Obraz

Gier jest całkiem sporo, lista obejmuje aż 17 pozycji. Wśród nich znajdziemy chociażby Anomaly 2 – bardzo ładnie wykonaną strategię typu Tower Defense, która w nieco innym wydaniu jest benchmarkiem pozwalającym na testowanie wydajności urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Znajdziemy tam również The Dark Knight Rises, grę akcji, która pozwoli nam pokierować osławionym Batmanem w starciach z rzezimieszkami nękającymi miasto. Dla fanów gier RPG dobrym wyborem będzie 10000000 (to nazwa gry) gdzie zwiedzamy lochy i walczymy z potworami, fanów gier sportowych powinien natomiast ucieszyć bardzo dobrze oceniany NBA 2K14.

Większość z gier jakie znalazły się w paczce promocyjnej kosztuje około 3 zł, niektóre są nieco droższe, inne zaś są sprzedawane po cenach bliskich oryginalnych. Niestety tutaj widać nieco gorsze traktowanie klientów z pewnych rejonów: gra przygodowa Broken Sword : Director's Cut w przypadku USA kosztuje 0,99 USD, u nas trzeba za nią zapłacić 20,08 zł… Cóż, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Zapraszamy do gry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)