WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWipe My Disks

Wipe My Disks1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Wipe My Disks to darmowe narzędzie przeznaczone do niskopoziomowego formatowania dysków twardych w komputerze, które rozpowszechniane jest w formie nośnika rozruchowego.

Program pozwala skutecznie usuwać wszystkie partycje i systemy plików w obrębie każdego dysku twardego zainstalowanego w komputerze. Dzięki niemu skutecznie i trwale skasujemy wszystkie zgromadzone na dysku dane, w taki sposób, że nie będzie możliwe ich odzyskanie. Wipe My Disks wspiera interfejsy S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, SAS, USB, FIREWIRE, a także obsługuje większość kart pamięci typu Flash (SD / MMC, MemoryStick, CompactFlash, SmartMedia, XD).

Jak już zostało wspomniane narzędzie udostępniono jako nośnik rozruchowy, który należy po pobraniu umieścić na pendrive za pomocą specjalnego narzędzie do tego przeznaczonego. Twórcy zalecają użycie nośnika danych o pojemności minimum 1 GB.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHDDGURU.COM
Liczba pobrań731
Data aktualizacji7 maj 2018
Rozmiar pliku203.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)