WindowsGryRPG i MMOWładca Smoków

Władca Smoków

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Władca Smoków to przeglądarkowa gra MMORPG, której rozgrywka osadzona jest w świecie fantasy. Gracz wcielając się w wybraną postać, będzie przemierzał krainy pełne magii, wypełniał różne ciekawe misje oraz brał udział w niezwykle dynamicznych bitwach z hordami przeciwników.

Rozgrywka

Na początek gracz wybiera swoją postać. Może to być kobieta lub mężczyzna, obie postacie zaczynają z taką samą siłą i rodzajem umiejętności, a przebieg gry będzie w obu wariantach dokładnie taki sam. Następnie istnieje opcja losowego wygenerowania nazwy bohatera lub wpisanie jej samemu.

Po rozpoczęciu właściwej rozgrywki, przez zasady, mechanikę oraz misje, gracza prowadzi samouczek. Po prawej stronie ekranu widnieje okienko, w którym można śledzić listę misji zarówno głównych, jak i pobocznych. Kliknięcie na jedną z nich powoduje, że postać automatycznie wyruszy do odpowiedniego bohatera, który udzieli jej istotnych informacji lub w miejsce, gdzie czekać ją będzie bitwa.

Mapa lochów, w których gracz będzie mógł zdobywać punkty doświadczenia oraz cenne nagrody, została podzielona na rozdziały. Każdy z nich zawiera w sobie kilka lokacji, których odwiedzenie będzie możliwe dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu postaci. Pierwsze lochy zostają odblokowane już na czwartym poziomie.

Po zdobyciu dwudziestego ósmego poziomu, gracz będzie mógł wybrać swoją frakcję z dwóch dostępnych: Zgodę lub Dominację. Dzięki dołączeniu do jednej z nich, może otrzymać różne bonusy oraz wypełniać zadania, za które otrzyma nagrody.

Interesującym dodatkiem jest możliwość zawarcia małżeństwa. Kiedy gracz znajdzie osobę, z którą chciałby się związać, wystarczy kupić pierścionek, oświadczyć się i wyprawić Ślub. Na graczy, którzy postanowili się pobrać, czeka możliwość zdobycia dodatkowych prezentów i odblokowania nowych treści.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań81
Data aktualizacji1 paź 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)