WindowsFirmaProgramy dla geodetówWms2Cad

Wms2Cad1.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wms2Cad to uniwersalny klient WMS/TMS dla programów CAD, który służy do wyświetlania map rastrowych z wspomnianych serwisów bezpośrednio na rysunku CAD.

Program umożliwia połączenie z dowolnym serwisem WMS, jeśli właściciel serwisu udostępnił publiczny adres usługi. Znając adres usługi WMS, można samodzielnie zdefiniować połączenie z serwisem przy pomocy specjalnego kreatora. Mniej doświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z gotowych definicji połączeń, wśród których mają do wyboru kilkadziesiąt predefiniowanych połączeń dla różnych serwisów mapowych, w tym najpopularniejsze w Polsce mapy topograficzne i ortofotomapy z serwisu Geoportal oraz mapy z serwisu Open Street Map.

Wms2Cad współpracuje z takim oprogramowanie CAD jak AutoCAD (od wersji 2000 do najnowszej), AutoCAD LT (tylko z programem LT Extender lub CadstaMax), MicroStation (od wersji 8.1: v8 2004 EDITION, XM, v8i, Connect Edition oraz wersjami pochodnymi: PowerDraft, PowerMap, PowerSurvey, Redline) oraz IntelliCAD (od wersji 2000 do najnowszych, w tym progeCAD, GstarCAD, ZwCAD, BricsCad i inne).

Narzędzie oferuje możliwość kalibracji rastrów w formatach BMP, TIFF, JPEG, PCX, PNG, GIF itp.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i pobranie maksymalnie 1000 kafelków.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentF.H.U. GeoX
Liczba pobrań414
Data aktualizacji28 lut 2018
Rozmiar pliku2.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)