Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe ikona

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe5.2.1

Strona głównaWindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiWondershare Flash Gallery Factory Deluxe
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe to proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego możemy szybko zorganizować efektowny pokaz zdjęć (i nie tylko - program obsługuje kilka typów multimediów), zapisywany w formacie Flash. Program w wersji Deluxe posiada wbudowanych kilkadziesiąt szablonów i efektów specjalnych.

Poza zdjęciami, w tworzonym pokazie lub galerii możemy umieścić również inne elementy takie jak filmy, muzykę, hiperłącza czy też tekst. W połączeniu z dostępnymi efektami specjalnymi stwarza to spore możliwości wykonania pokazu unikalnego, efektownego i robiącego profesjonalne wrażenie. Dużym plusem aplikacji jest potężna liczba wbudowanych szablonów, które mogą ułatwić start z nowym projektem, bez względu na jego tematykę.

Z pomocą Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe przygotujemy nie tylko pokaz zdjęć, ale też prezentację, wykonamy baner na stronę internetową, galerię 3D oraz animowany album, a nawet wygaszacz ekranu na pulpit naszego komputera. Efekty naszej pracy możemy zapisać jako pliki SWF, dokumenty HTML i XML oraz plik wykonywalny EXE i SCR.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Innym ograniczeniem jest znak wodny pozostawiany na plikach wynikowych.
Udostępnij
Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań200
Data aktualizacji12 maj 2015
Rozmiar pliku36.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)