WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejWondershare Fotophire Toolkit
Wondershare Fotophire Toolkit ikona

Wondershare Fotophire Toolkit1.31

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Fotophire Toolkit to nie jeden, ale aż trzy programy do wykonywania rozmaitych operacji na zdjęciach cyfrowych.

W skład pakietu Wondershare Fotophire Toolkit wchodzą: Photo Editor, Photo Cutter i Photo Eraser. Dodatkowo z poziomu głównego okna możemy pobrać inne narzędzia oferowane przez Wondershare, takie jak: Photo Maximizer i Photo Focus.

Photo Editor umożliwia edytowanie fotografii dzięki czemu upiększymy dane zdjęcie, poprawimy balans kolorów, a także dodamy liczne efekty; możliwe jest na przykład rozmycie bądź też wyostrzenie obrazu.

Photo Cutter to z kolei program do profesjonalnego wycinania tła (może stać się ono przezroczyste, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić bohaterów fotografii w zupełnie innej scenerii). Narzędzie okazuje się przydatne na przykład w trakcie przygotowania zdjęć profilowych.

Jeśli chcemy usunąć ze zdjęcia wybrane elementy, możemy skorzystać z programu Photo Eraser, które oferuje na przykład funkcję usuwania ludzi znajdujących się na drugim planie czy też innych obiektów otoczenia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań226
Data aktualizacji14 gru 2018
Rozmiar pliku171.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare Fotophire Toolkit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)