Wondershare Free Video Converter ikona

Wondershare Free Video Converter11.0

WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoWondershare Free Video Converter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Free Video Converter to darmowa aplikacja umożliwiająca konwertowanie materiałów wideo.

Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików, dzięki czemu możemy konwertować filmy do formatów MP3, MP4 i MOV, zapisywać je w taki sposób, by stały się kompatybilne z urządzeniami firmy Apple (iPhone, iPad) czy też konsolą PlayStation Portable i nie tylko. Wondershare Free Video Converter pozwala na konwertowanie pojedynczych plików, ale może również pracować w trybie wsadowym. Po skończeniu pracy pliki w nowym formacie nagramy na płytę bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Free Video Converter współpracuje także z DVD. Specjalna funkcja oferuje możliwość konwertowania materiałów wideo do DVD oraz konwertowania DVD do MP4, MP3 i wielu innych formatów. Na tym jednak nie koniec, bo obrazy, które chcemy konwertować, pobierzemy z serwisu YouTube zaledwie jednym kliknięciem (również w formie listy odtwarzania) niezależnie od tego, czy są one dostępne w niskiej jakości, czy też w 4K.

Ten darmowy konwerter zawiera kilka niewielkich narzędzi, które pozwalają naprawić metadane pliku, konwertować wideo do VR (aby je uruchomić potrzebne są odpowiednie urządzenia), a także nagrywać aktywność użytkownika na pulpicie oraz tworzyć GIF-y.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 561
Data aktualizacji6 sie 2019
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wondershare Free Video Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)