MacOSBiuroKonwertery i generatory PDFWondershare PDFElement
Wondershare PDFElement ikona

Wondershare PDFElement9.0.14

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare PDFelement to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach.

PDFelement został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP. Przy edycji gotowych dokumentów można skorzystać z możliwości wydobywania pojedynczych stron, zmiany kolejności, dzielenia dokumentów, przycinania i tym podobnych narzędzi.

Wondershare PDFelement ma także możliwość tworzenia plików PDF na podstawie innych dokumentów, miedzy innymi zapisanych w Wordzie bądź Excelu. Jedną z funkcji programu jest możliwość łączenia kilku dokumentów PDF w jeden. Program pozwala podejrzeć strukturę dokumentów zabezpieczonych hasłem przed wprowadzaniem zmian, ale bez podania hasła nie pozwoli na zapisanie zmian.

PDFelement może integrować się z Dropboksem.

Wersja demonstracyjna dodaje znak wodny do eksportowanych dokumentów, nie umożliwia konwersji obrazów na tekst i ma ograniczenie liczby stron, które może konwertować.

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań315
Data aktualizacji15 wrz 2022
Rozmiar pliku1.16 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare PDFElement ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)