bEJihnOt
Wondershare PDFElement ikona

Wondershare PDFElement8.2.17.1038

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare PDFelement to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach.

bEJihnOv

PDFelement został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP. Przy edycji gotowych dokumentów można skorzystać z możliwości wydobywania pojedynczych stron, zmiany kolejności, dzielenia dokumentów, przycinania i tym podobnych narzędzi.

Wondershare PDFelement ma także możliwość tworzenia plików PDF na podstawie innych dokumentów, miedzy innymi zapisanych w Wordzie bądź Excelu. Jedną z funkcji programu jest możliwość łączenia kilku dokumentów PDF w jeden. Program pozwala podejrzeć strukturę dokumentów zabezpieczonych hasłem przed wprowadzaniem zmian, ale bez podania hasła nie pozwoli na zapisanie zmian. PDFelement może integrować się z Dropboksem.

Udostępnij
Kup program
Wondershare PDFElement 8.2.17.1038wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań2 632
Data aktualizacji14 paź 2021
Rozmiar pliku1.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare PDFElement ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJihnPr