WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychWondershare TunesGo
Wondershare TunesGo ikona

Wondershare TunesGo9.9.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Wondershare TunesGo
  • Wondershare TunesGo

Wondershare TunesGo to kolejne narzędzie tego producenta przeznaczone tym razem do kompleksowego zarządzania zawartością smartfonów z poziomu komputera. Doskonale radzi sobie ono z urządzeniami z Androidem oraz iOS-em.

Aplikacja podobnie jak pozostałe narzędzia od firmy Wondershare nie należy do skomplikowanych a jej obsługa nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Z jej poziomu za pośrednictwem komputera możemy zarządzać na smartfonie kontaktami, zdjęciami, muzyką, wiadomościami SMS i wieloma innymi elementami. Program umożliwia ich wygodny transfer i tworzenie kopii zapasowych.

Wondershare TunesGo z powodzeniem obsługuje smartfony pracujące pod kontrolą Androida 12 i nowszego, a także iOS-a 15 i nowszego. W przypadku tego ostatniego do poprawnego działania aplikacji nie jest wymagana instalacja iTunesa.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań24
Data aktualizacji19 lip 2023
Rozmiar pliku1.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare TunesGo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)