bDTTrfMB
Word Password Recovery ikona

Word Password Recovery2.3

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełWord Password Recovery
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Word Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w dokumentach tekstowych DOC/DOCX.

bDTTrfMD

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do wspomnianych plików z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji Microsoft Word w wersjach 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, XP, 2000 i 97, a także umożliwia złamanie hasła blokującego opcję edycji. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD oraz przetwarzania wielowątkowego, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

Word Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Word Password Recovery 2.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań4 289
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku4.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Word Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTrfNi
bDTTrfNz