WindowsGryStrategiczneWorld in Conflict: Complete Edition

World in Conflict: Complete Edition

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

World in Conflict: Complete Edition to wojenna gra strategiczna stworzona przez studio Massive Entertainment. Fabuła przenosi gracza do brutalnej, alternatywnej rzeczywistości XX wieku, gdzie zimna wojna wcale nie skończyła się w sposób, jaki znany jest z kart historii, a dwie światowe potęgi – Stany Zjednoczone i ZSRR – prowadzą ze sobą zaciekłą walkę.

Nadeszła III Wojna Światowa

Gracz będzie miał za zadanie stanąć na czele armii Stanów Zjednoczonych i odeprzeć ataki Rosjan. Operując jednostkami militarnymi, odwzorowanymi na realia tamtych czasów, będzie przejmował kluczowe miejsca należące do przeciwnika i niszczył jego siły wojskowe.

Do dyspozycji podczas ataku będą siły powietrzne, pancerne, piechota, czołgi, a nawet wyrzutnie rakietowe i bomby nuklearne. Nie zabraknie także niezbędnych opancerzonych, pływających transporterów. W czasie bezpośredniej konfrontacji będzie można dostrzec, że twórcy odwzorowali realne miasta znajdujące się w Ameryce, Europie i na terenie ówczesnego ZSRR.

Zawarty w grze dodatek World In Conflict: Soviet Assault pozwala na walkę po stronie radzieckiej, dodaje sześć nowych misji, poszerza dostępny asortyment broni i wzbogaca już i tak dynamiczną rozgrywkę o nowe treści.

Tryb kampanii daje możliwość wciągnięcia się w spójną fabułę, gdzie gracz nie raz będzie miał możliwość oglądania dodających klimatu scenek-przerywników. Poza kampanią, dostępny jest tryb multiplayer, umożliwiający prowadzenie wojennych potyczek z realnymi przeciwnikami. Dodatkowo, osobom chcącym urozmaicić sobie rozgrywkę lub pobawić się z kodem gry, autorzy umożliwili tworzenie i korzystanie z modyfikacji.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: 2,2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB zgodna z DirectX 9.0c
  • Dysk twardy: 8 GB
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań231
Data aktualizacji24 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)