World of Warships: Legends dostępne na konsole zupełnie za darmo

World of Warships: Legends dostępne na konsole zupełnie za darmo

World of Warships: Legends dostępne na konsole zupełnie za darmo
Redakcja
16.04.2019 15:39, aktualizacja: 16.04.2019 17:33

Kolejny tytuł od firmy Wargaming: World of Warships: Legends jest już dostępny do pobrania na PlayStation 4 i Xbox One. To drugi tytuł tego producenta wypuszczony na konsole. Niszczyciele, krążowniki i pancerniki czekają na wasze rozkazy.

Nowa wersja znanej gry World of Warships

World of Warships: Legends to zupełnie nowe wcielenie popularnej marki World of Warships, które wykorzysta pełną moc współczesnych konsol. Tytuł tworzony jest w studiu Wargaming St. Petersburg przez zespół stojący za wersją PC. Poza wyjątkowymi, emocjonującymi bitwami legendarnych okrętów i ich dowódców, World of Warships: Legends będzie wyróżniać się zawartością i możliwościami dostępnymi tylko na konsolach.

World of Warships: Legends - Tutorial Trailer

Wczesny dostęp do World of Warships: Legends na Playstation i Xbox to możliwość stanięcia na mostku kapitańskim ponad 50 okrętów odtworzonych z dbałością o detale historyczne. Przemierzaj ponad 15 map i ciesz oczy przepięknymi efektami oświetlenia w HDR. Ponad 20 legendarnych dowódców pomoże rozwinąć Twoim jednostkom ich pełny potencjał.

World of Warships: Legends - gra przygotowana specjalnie na konsole

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości.Bitwy są szybsze i bardziej dynamiczne, większą rolę gra dowódca i jego rozwój, przerobiony został interfejs oraz sterowanie. Gracze mogą oczekiwać regularnych aktualizacji zawartości gry w przyszłości, z nowymi nacjami i okrętami, nowych map czy wsparcia dla pełnego 4K na PlayStation®4 Pro and Xbox One X już tego lata.

World of Warships: Legends Trailer

Cieszymy się, że możemy przedstawić World of Warships: Legends weteranom i nowym graczom na konsolach. To drugi tytuł nasz tytuł na konsolach i jego jakość jest potwierdzeniem talentu i pasji twórców. Mamy nadzieję, że gracze wyruszą z nami w tę podróż!

Gracze mogą już od dziś pobierać grę, World of Warships: Legends jest dostępne w sklepach Playstation i Microsoft. Wargaming ma doświadczenie z tytułami konsolowymi dzięki World of Tanks: Mercenaries, które pobrało już ponad 18 milionów graczy, także można spodziewać się, że również World of Warships: Legends wytworzy dużą i aktywną społeczność wokół okrętów na konsolach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)