bEakxFph

WRC 5

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gry rajdowa to pewna nisza na rynku samochodówek, ale jest kilka znanych marek podejmujących temat. WRC 5 po nazwie doskonale się będzie kojarzyć, bowiem to od lat już rozwijana seria. Najnowsza odsłona stanowić ma w pewien sposób odrodzenie, ponieważ wyrzucono do kosza stary kod, by utalentowane studio Kylotonn Games mogło stworzyć nowy, o wiele bardziej nowoczesny. Tytuł przemówi też do nowicjuszy.

bEakxFpj

Mamy dostęp do ekip samochodowych biorących udział w Mistrzostwach Świata, w tym naturalnie również Polaków. Dla poszerzenia grona potencjalnych odbiorców, nie zdecydowano się na pójście w stronę symulacji. Chociaż to nie radosne wyścigi z karambolami, mimo wszystko WRC 5 pozwala na bardzo wiele na trasie, tak w imię dobrej zabawy. Warto niemniej zacząć przygodę od dość pomocnego samouczka.

Oprawa graficzna cieszy oczy, przy czym nie stanowi żadnego przełomu. Rajdówka jest przede wszystkim czytelna wizualnie, co nawet przy uszkodzeniu połączenia z pilotem na miejscu obok, pozwala na kontynuowanie zmagań. Gra oferuje oczywiście różne rzuty na akcję, w tym z kamery z wnętrza auta. Miejsce muzyki zajęły intensywne ryki rozgrzewanych do czerwoności silników. Projekt ten ma szansę zdobyć zwolenników.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i3 lub AMD Phenom II X2
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 9800 GTX lub AMD Radeon HD 5750

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala zmierzyć się z dwoma odcinkami specjalnymi za kółkiem Hyundaia i20 WRC.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 537
Data aktualizacji23 mar 2016
Rozmiar pliku2186.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEakxFpO
bEakxFqf