Wrzesień z diodą dzięki Windows Server 2012

Wrzesień z diodą dzięki Windows Server 2012

Redakcja
02.09.2012 12:24, aktualizacja: 02.09.2012 20:31

Pamiętacie diodę, która przez miesiąc nie dawała spać po nocach? Przygotujcie się na jej powrót! Już za niewiele ponad tydzień, dokładnie 10 września, ruszy trwający miesiąc konkurs, któremu patronować będzie Microsoft i najnowsza wersja Windows Server 2012.

Obraz

Zasady będą proste - codziennie o losowej godzinie włączy się dioda, która zasygnalizuje pojawienie się pytania. Premiować będziemy nie tylko prawidłowość odpowiedzi, ale i czas reakcji. Będzie oczywiście ranking i dużo frajdy przy rywalizacji. Pytania i zadania, mimo że zabawę sponsoruje Windows Server 2012, dotyczyć będą wielu tematów dających szansę wykazać się absolutnie wszystkim. Nawet, jeśli nie jesteście na ty z IPv6, będziecie mieli wiele okazji do wygrania fantastycznych nagród.

Nagród, wśród których oprócz tabletu z Windows 8 będą Xboxy z Kinectem, co tydzień telefony z Windows Phone, wejściówki na MTS, a codziennie dla najszybszych graczy karty pamięci i inne akcesoria. Nie zabraknie również naszych koszulek i oczywiście blasku fleszy oraz uwielbienia płci przeciwnej dla tych, którym uda się stanąć na podium w rankingu tygodniowym lub generalnym.

Więcej szczegółów już w środę 5 września, start akcji z pierwszym pytaniem w poniedziałek 10 września. Szykujcie wnioski urlopowe!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)