WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWuMgr

WuMgr1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

wumgr to darmowe (open-source) narzędzie, które daje użytkownikowi pełną kontrolę nad aktualizacjami systemu operacyjnego Windows 10 włącznie z możliwością wyłączenia automatycznych update’ów.

Po uruchomieniu wumgr automatycznie skanuje dysk twardy w poszukiwaniu aktualizacji, by następnie wyświetlić je w czterech zakładkach, przedstawiających nie tylko wszystkie dostępne aktualizacje, ale także zainstalowane czy ukryte; możliwe jest również sprawdzenie historii zainstalowanych update’ów. Oprócz funkcji pobierania aktualizacji z poziomu narzędzia, mamy do dyspozycji opcję kliknięcia na link wybranego dodatku i skopiowania go do przeglądarki w celu ręcznego pobrania pliku EXE.

Za sprawą opisywanego programu będziemy mogli nie tylko zapoznać się z listą zainstalowanych update’ów, ale także zdecydować, czy chcemy instalować proponowane aktualizacje, czy też pominąć niektóre dodatki do Windows 10 proponowane przez Microsoft. W przypadku ostatniego rozwiązania istnieje możliwość ukrywania niechcianych update’ów, dzięki czemu nie będą się one pojawiały na liście w późniejszym czasie (trafią do zakładki „ukryte”).

Wydawać by się mogło, że aplikacja taka jak wumgr będzie skierowana wyłącznie do zaawansowanych użytkowników, ale producent zadbał o prostotę, dzięki której z narzędzia mogą skorzystać także mniej doświadczeni posiadacze komputerów z Windowsem 10 na pokładzie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentDavidXanatos
Liczba pobrań3 226
Data aktualizacji11 gru 2019
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)