WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailWunderMail
WunderMail ikona

WunderMail1.3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WunderMail to desktopowy klient Gmaila, który – w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu - w pełni wykorzystuje jego API, dzięki czemu oferuje on wsparcie unikatowych funkcji wspomnianej usługi.

Po uruchomieniu WunderMaila możemy zalogować się na swoje konto (lub konta, bo aplikacja umożliwia skonfigurowanie aż pięciu profili jednocześnie), a następnie rozpocząć korzystanie z opisywanego narzędzia. Najważniejszy jest oczywiście dostęp do skrzynki poczty elektronicznej wraz z możliwością odbierania, wysyłania i usuwania wiadomości, a także przypisywania ich do rozmaitych kategorii, tak samo jak w webowej odsłonie Gmaila.

WunderMail automatycznie integruje się z systemowym Centrum Akcji, więc posiadacze Windowsa 10 od razu dostaną powiadomienia o otrzymanej wiadomości w formie ikony widocznej tuż obok zegara (domyślnie prawy dolny róg ekranu). Powiadomienia mogą być wyświetlane także w formie wyskakujących okien lub za pośrednictwem LiveTiles.

Co istotne, WunderMail może działać także bez połączenia z internetem. Narzędzie synchronizuje bowiem wiadomości z ostatnich 30 dni, co pozwala na przeglądanie, wysyłanie i usuwanie e-maili w trybie offline. Kiedy ponownie zalogujemy się do sieci, program automatycznie zaktualizuje wszystkie zmiany wprowadzone przez użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań144
Data aktualizacji8 lis 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WunderMail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)