Wyklikaj swoją stronę internetową: licencja na WebSite X5 Home za darmo!

Wyklikaj swoją stronę internetową: licencja na WebSite X5 Home za darmo!

Wyklikaj swoją stronę internetową: licencja na WebSite X5 Home za darmo!
05.04.2016 15:24, aktualizacja: 06.04.2016 15:51

Szybkie zrobienie całkiem ładnie wyglądającej stronyinternetowej nie wymaga dziś szczególnych kompetencjiprogramistycznych – dostępne są narzędzia pozwalające stronęstworzyć w edytorze WYSIWYG, a nawet wygenerować od podstaw,klikając odpowiednie opcje kreatora. Narzędziem, które bardzodobrze sprawdza się w takich zastosowaniach jest WebSite X5 Home. Jest toprogram płatny, ale w ciągu najbliższych dni możecie pobrać odnas specjalną wersję, na którą pełną licencję otrzymacie zadarmo.

Website X5 Home jest kreatorem stron, w którym tworzymy jepoprzez przeciąganie i upuszczanie obiektów na stronę, wypełniającje tekstem, zdjęciami i filmami oraz elementami interfejsu. W miarętworzenia kolejnych stron automatycznie powstaje menu nawigacyjne.Cały kod jest zgodny z HTML5 i CSS2.1/3 i działa dobrze zarówno naprzeglądarkach desktopowych jak i mobilnych.

Obraz

Sporą wygodę zapewnia to, że nie trzeba korzystać zzewnętrznych edytorów grafiki; Website X5 Home pozwala m.in. nakadrowanie zdjęć, modyfikowanie wzorców z liczącej 200 pozycjibiblioteki, czy definiowanie nowych stylów menu. Wygenerowanawitryna może zostać wgrana na serwer poprzez wbudowanego klientaFTP, program powiadomi o tym też naszych znajomych na Facebooku iTwitterze.

Obraz

Dużym atutem narzędzia jest możliwość skorzystania zwbudowanej galerii obrazków Pixabay, z tysiącami darmowych zdjęćdo wykorzystania w swoich projektach.

Obraz

Program można zainstalować na maksymalnie dwóch komputerach iza jego pomocą budować dowolną liczbę witryn, mającychmaksymalnie 25 podstron. Tworzone w ten sposób strony mogą byćwykorzystywane do celów komercyjnych.

Licencja za darmo

Website X5 Home należy pobrać z naszej bazy oprogramowania.

W trakcie instalacji programu zostaniecie poproszeni o podanieswojego adresu e-mail i jego potwierdzenie kliknięciem wysłanegoodnośnika. Spowoduje to automatyczne wygenerowanie kluczalicencyjnego. Cała procedura odbywa się w okienku instalatora,program po aktywowaniu jest natychmiast gotowy do działania.

W razie ewentualnych problemów z automatyczną aktywacją, kluczlicencyjny można uzyskać po rejestracji na stroniewebsitex5.com/magazine/dobreprogramyhm12de.Darmowe licencje możecie na program możecie otrzymać między 5 a 12 kwietnia 2016 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)