Wyprzedaż Zimowa na GOG.com: świetne promocje i Grim Fandango za darmo

Wyprzedaż Zimowa na GOG.com: świetne promocje i Grim Fandango za darmo

Wyprzedaż Zimowa na GOG.com: świetne promocje i Grim Fandango za darmo
12.12.2017 17:02

Wyprzedaże gier to świetna okazja do wzbogacenia swojej biblioteki o nowe tytuły. Właśnie startuje Wyprzedaż Zimowa na GOG.com z dużymi obniżkami cen gier.Za darmo dostępny jest Grim Fandango, a świąteczne promocje zostały przygotowane także w GOG Connect. Ponadto w tym roku mamy przyjemność zaprezentować Wam kolekcję dobreprogramy.pl, dzięki której w promocyjnych cenach zdobyć możecie tytuły wytypowane przez redaktorów naszego serwisu.

Na GOG.com rozpoczęła się specjalna, 14-dniowa Wyprzedaż Zimowa, w której na początek mamy ponad 500 gier taniej maksymalnie aż o 90%. Dodatkowo dochodzą codzienne nowe promocje i świąteczne gwiazdki, pełne niespodzianek.

Obraz

Gracze zainteresowani Grim Fandango Remastered, odświeżoną wersją już kultowej przygodówki, która spotkała się ze świetnym przyjęciem, muszą się pośpieszyć – darmowy prezent dostępny jest do 14 grudnia, godz. 15:00. To jednak nie jedyna okazja na zdobycie gier za darmo. Wręczane będą gry za robienie zakupów. Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej, sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu min. 50 zł oraz kosmiczne Master of Orion po wydaniu min. 130 zł. Liczy się każdy zakup – od zimowych ofert aż po karty do GWINT, kupione przez GOG Galaxy.

Grim Fandango Remastered Release Trailer

Gwiazdki wycenione na 9,99 złotych zawierają grę niespodziankę, której kupujący jeszcze nie posiada. Każda gra kosztuje więcej niż cena gwiazdki. W związku z tym, to interesujący sposób na poszerzenie biblioteki gier i możliwe, że także poznanie nowych tytułów. Świąteczne promocje zostały przygotowane także w GOG Connect. Na zainteresowanych czeka kolekcja dobrych gier.

Obraz

Na koniec naprawdę atrakcyjne oferty na gry, które mogą pochwalić się świetnymi opiniami wśród krytyków i graczy. Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%), Heroes of Might and Magic III (do -85%), Everspace (-50%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji.

Cuphead Launch Trailer

Warto się pośpieszyć. Tegoroczna Wyprzedaż Zimowa na GOG.com trwa do 26 grudnia, godz. 23:59. Pamiętajcie, że codziennie pojawiają się nowe oferty, a także że przygotowaliśmy dla Was kolekcję dobreprogramy.pl z atrakcyjnymi promocjami.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)