Wytypuj wynik meczu Polska-Grecja i jedź na HotZlot 2012!

Wytypuj wynik meczu Polska-Grecja i jedź na HotZlot 2012!

Redakcja
08.06.2012 13:00, aktualizacja: 11.06.2012 12:54

No i stało się, Euro 2012, największa impreza jaką kiedykolwiek zorganizowano w Polsce rozpoczyna się już dziś. Co ta ma wspólnego z portalem dobreprogramy? Niby nic, ale przecież kibicować naszym orłom będziemy :)

Nie sposób nie uczcić tak wyjątkowego wydarzenia, dziś zapewne nasza oglądalność spadnie, ale rywalizować z inauguracyjnym meczem nie zamierzamy. Proponujemy więc wszystkim naszym czytelnikom, a zarazem kibicom naszej reprezentacji zabawę w typowanie wyniku.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu, ustawić skórkę profilu/bloga na specjalnie przygotowaną "Euro" oraz wytypować wynik spotkania Polska-Grecja, które odbędzie się dziś o godz. 18.00 w Warszawie. Każdy kto poprawnie wytypuje wynik, a na jego profilu pojawi się skórka "Euro" weźmie udział w losowaniu wejściówki na HotZlot 2012 - imprezę może trochę mniejszą niż Euro, ale nie mniej porywającą :) Osoby, które nie mogą wybrać się na HotZlot, oraz osoby niepełnoletnie w przypadku wygranej otrzymają od redakcji zestaw gadżetów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (140)