WindowsGrafikaPakiety graficzneXara Photo & Graphic Designer
Xara Photo & Graphic Designer ikona

Xara Photo & Graphic Designer17.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xara Photo & Graphic Designer to zaawansowany program graficzny, służący do obróbki i retuszu zdjęć, tworzenia i projektowania grafiki, fotomontaży, malowania cyfrowego i przygotowywania ilustracji wektorowych.

Program dobrze radzi sobie z plikami RAW z wielu aparatów fotograficznych. Narzędzia edycji obejmują kadrowanie, dopasowywanie barw, wyostrzanie z użyciem masek, usuwanie zniekształceń soczewkowych, a także podstawowe narzędzia do retuszu. Można tu usuwać niechciane obiekty ze zdjęć, poprawiać wygląd skóry, usuwać niedoskonałości i zmarszczki. Można również modyfikować kształty przez płynne formowanie.

Możliwości projektowania świetnie sprawdzą się przy fotomontażach, które można komponować na warstwach z różnymi trybami mieszania i scalania. Ponadto w programie można składać panorami i dowolnie łączyć elementy zdjęć z ilustracjami, teksturami i grafikami wektorowymi.

Projektowanie ilustracji wektorowych jest bardzo łatwe, dzięki obiektom typu Smart Shapes, których kształt można dowolnie modyfikować z pomocą specjalnych uchwytów. Ponadto program pozwala projektować z iluzją przestrzeni, dzięki ustawieniom perspektywy, głębi i kąta padania światła. Grafiki wektorowe można także „upłynniać” z pomocą specjalnych pędzli. Użytkownik ma oczywiście możliwość tworzenia własnych pędzli na podstawie fragmentów zdjęć i kształtów wektorowych.

Uwaga!

  • Xara Photo & Graphic Designer pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora, stworzonego przez producenta.
  • Program dostępny jest w wersji testowej i możemy go testować przez 7 dni. Istnieje możliwość przedłużenia fazy próbnej do 30 dni, jeżeli dokonamy bezpłatnej rejestracji na stronie producenta i wpiszemy w programie otrzymany numer seryjny.
  • Podczas korzystania z programu, będziemy otrzymywać specjalny komunikat z prośbą o zakupieniu licencji.
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 432
Data aktualizacji4 lis 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Xara Photo & Graphic Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)