Xbox Game Pass: Microsoft uruchamia „Netfliksa dla graczy”

Xbox Game Pass: Microsoft uruchamia „Netfliksa dla graczy”

Xbox Game Pass: Microsoft uruchamia „Netfliksa dla graczy”
25.05.2017 17:01

Pod koniec lutego Microsoft ogłosił, że wiosną wprowadzi usługę Xbox Game Pass, którą przyjęło się nazywać Netfliksem dla graczy. Wówczas dowiedzieliśmy się, że nowa usługa zadebiutuje wiosną i w ramach comiesięcznego abonamentu zapewni dostęp do ponad 100 gier.

Obraz

Xbox Game Pass właśnie trafił do posiadaczy Xboksa One. Obecnie tylko dla osób płacących abonament Xbox Live Gold, reszta musi poczekać do 1 czerwca. Za 39,99 złotych miesięcznie dostajemy dostęp do 101 gier. Cena dla konsoli wynosi jednak 29,99 zł: możliwe, że to stała obniżka dla osób opłacających abonament Gold lub początkowa promocja.

Jeśli chcecie najpierw wypróbować usługę za darmo, to Microsoft przygotował 14-dniowy darmowy okres próbny. Po dwóch tygodniach będziemy mogli podjąć decyzję, czy chcemy płacić za Xbox Game Pass, czy jednak rezygnujemy z dalszego dostępu do usługi.

Xbox Game Pass Walkthrough

Wśród 101 gier znajdziemy tytuły na Xboksa One, ale także produkcje znane z poprzedniej generacji. Dzięki czemu zagramy w poprzednie odsłony Gears of War czy pierwszą część BioShocka. Pełną listę gier znajdziecie na stronie Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)