Xbox Game Pass to ponad 100 gier na Xboksa One za 40 zł miesięcznie

Xbox Game Pass to ponad 100 gier na Xboksa One za 40 zł miesięcznie

28.02.2017 17:07, aktual.: 28.02.2017 17:59

Microsoft ogłosił, że w ramach usług Xbox Live na konsoli Xbox One, będzie dostępna nowa usługa – Xbox Game Pass. Pojawi się ona już wiosną tego roku i zapewni abonentom dostęp do ponad 100 gier na Xboksa One i tytułów wstecznie kompatybilnych z Xboksa 360. Co ważne, korzystanie z nowej usługi nie wymaga opłacania abonamentu Gold.

Użytkownicy konsoli Microsoftu, mogą dziś korzystać z abonamentu Xbox Live Gold. Daje one dostęp do funkcji sieciowych w grach, ale także w jego ramach, co miesiąc oferowane są 4 darmowe gry – dwie na Xboksa One, dwie na Xboksa 360. Ponadto, tytuły wstecznie kompatybilne z poprzedniej generacji, można dodać do biblioteki gier na X1. Dodatkowo można skorzystać z EA Access, usługi dającej dostęp do gier Electronic Arts.

Do oferty dołącza usługa od samego Microsoftu, wiosną zadebiutuje Xbox Game Pass. Co cieszy, Polska nie została pominięta i w cenie 39,99 złotych miesięcznie będziemy mogli wykupić dostęp do ponad 100 tytułów na Xboksa One i tytułów wstecznie kompatybilnych z Xboksa 360. Zaletą bez wątpienie jest brak wymogu opłacania Golda, oczywiście wówczas nie będziemy mogli pograć ze znajomymi przez Sieć.

Obraz

Gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, będzie można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi, dodając je do swojej biblioteki tytułów na stałe. Każdego miesiąca do usługi dodawane będą nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych gier.

Microsoft obiecuje, że w usłudze Xbox Game Pass udostępnione zostaną tytuły najbardziej uznanych światowych wydawców. Dowiedzieliśmy się, że na premierę dostaniemy m.in. Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 czy SoulCalibur, a więc całkiem niezły zestaw, choć nie rewelacyjny.

Warto pamiętać, że każdego miesiąca do usługi dodawane będą nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych gier. Jak już wspomnieliśmy, cena będzie wynosić 39,99 złotych miesięcznie, co daje prawie 500 zł rocznie. To duża suma, jednak ceny gier na konsolę potrafią dobić nawet do 300 złotych. W związku z tym, przy dobrej ofercie udostępnianych tytułów, oferta może być bardzo atrakcyjna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)