Xbox Game Pass Ultimate. Microsoft z kolejną, droższą usługą abonamentową

Xbox Game Pass Ultimate. Microsoft z kolejną, droższą usługą abonamentową

Xbox Game Pass Ultimate. Microsoft z kolejną, droższą usługą abonamentową
Piotr Urbaniak
08.04.2019 10:01

Wygląda na to, że Game Pass, usługa w ramach której Microsoft oferuje dostęp do ponad 100 gier z platformy Xbox, cieszy się sporym powodzeniem. Oto firma z Redmond postanowiła wydać jego droższą wersję – Game Pass Ultimate.

Jak wynika z informacji dostarczonych przez "ubergizmo", Game Pass Ultimate to coś a la zestaw usług Xbox, łączący w sobie standardowy Game Pass i Live Gold.

Co to oznacza? Subskrybent dostanie bazę ponad 100 gier z Game Pass, a ponadto możliwość zabawy przez internet i kolejne gry, udostępniane w ramach programu Games with Gold. Taka przyjemność miałaby kosztować 14,99 dol. miesięcznie, czyli blisko 5 dol. mniej niż trzeba aktualnie zapłacić za obydwie wspomniane subskrypcje osobno.

Fot. Windows Central
Fot. Windows Central

Co ciekawe, jeśli wierzyć doniesieniom, Game Pass Ultimate zostanie oficjalnie ujawniony 7 maja. Jest to data pojawiająca się wcześniej w kontekście Xboksa One S All-Digital Edition, czyli nadchodzącej konsoli z rodziny Xbox One, bez napędu optycznego; dedykowanej do dystrybucji cyfrowej.

Od razu wyciągnięto wniosek, że Game Pass Ultimate w ogóle mógłby być przystosowany specjalnie dla beznapędowej konsoli, oferując jej posiadaczom jeszcze więcej treści.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)