Xbox One S All-Digital nie będzie wyjątkowo atrakcyjny cenowo

Xbox One S All‑Digital nie będzie wyjątkowo atrakcyjny cenowo

Xbox One S All-Digital nie będzie wyjątkowo atrakcyjny cenowo
Piotr Urbaniak
14.04.2019 15:17

Wygląda na to, że pozbawiony napędu Xbox One S All-Digital nie sprosta oczekiwaniom tych, którzy liczą na zakup konsoli w jakiejś niespotykanie niskiej cenie. Serwis "WinFuture" dotarł do dość szczegółowych informacji o nowym sprzęcie Microsoftu. Są wśród nich nieznane dotąd fotografie i właśnie cena. Nie brzmi zbyt zachęcająco.

Xbox One S All-Digital okazuje się wierną kopią "normalnego" Xboksa One S. Tyle że – bez napędu. Sprzęt trafi na rynek z doskonale znanym kontrolerem bezprzewodowym.

Będzie mieć także dysk twardy o pojemności 1 TB, na którym już domyślnie znajdą się trzy gry: "Forza Horizon 3", "Minecraft" oraz "Sea of Thieves". Co ważne, wedle doniesień "WinFuture", gry mają być rzeczywiście zainstalowane, a nie dostarczane w formie zdrapek.

  • Fot. WinFuture
  • Fot. WinFuture
[1/2] Fot. WinFuture

Teraz najważniejsze – cena. Xbox One S All-Digital trafi na rynek w cenie równej ponoć 229 euro. To sporo. Xboksa One S z napędem i analogicznym dyskiem można kupić za 299 euro, a wersja 500 GB jest z oczywistych przyczyn tańsza – 249 euro. Nie wspominając o licznych promocjach.

Kto w takim wypadku zdecyduje się na model bez napędu UHD Blu-ray, czyli również bez możliwości odpalania gier używanych? Przyznam, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)