Xiaomi będzie oferować telewizory również pod marką Redmi

Strona głównaXiaomi będzie oferować telewizory również pod marką Redmi
19.08.2019 20:41
Xiaomi będzie oferować telewizory również pod marką Redmi
bEhVaMJO

Firma Xiaomi od pewnego czasu oferuje również telewizory, ale te dostępne są tylko pod flagową marką Mi. Przynajmniej na chwilę obecną, bo wkrótce taki stan rzeczy ulegnie zmianie za sprawą pierwszego odbiornika firmowanego submarką Redmi, kojarzoną dotąd ze smartfonami.

bEhVaMJh

Debiutancki telewizor Redmi to aż 70-calowy smart TV, co jest o tyle ciekawe, że marka ta pełni nominalnie rolę tańszego odpowiednika dla Xiaomi Mi. Tymczasem 65-calowy Xiaomi E65A kosztuje zaledwie 3 tys. juanów, a więc około 1670 zł. Oczywiście w przypadku chęci importu należy doliczyć cło i VAT, ale to i tak bardzo kusząca oferta.

Redmi ma szansę ją przebić, albo chociaż zaoferować coś równie ciekawego, zważywszy na to, że ostatnio eksperymentuje nieco ze sprzętem wyższej klasy. Dla przykładu wystarczy popatrzeć na smartfon K20 Pro, który w niczym nie ustępuje flagowym projektom innych firm.

350266754691590081

Lu Weibing, menedżer Redmi, zdradził, że urządzenie zostanie zaprezentowane 29 sierpnia i na rynku chińskim trafi do sprzedaży niedługo potem. Co z resztą świata? Nie wiadomo. Natomiast faktem jest, że jeśli Redmi TV okaże się produktem udanym, to z pewnością szybko trafi do kręgu zainteresowań dystrybutorów oraz importerów w Europie. Tak, jak reszta oferty Xiaomi.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEhVaMKf