Xiaomi Mi Charge Turbo. Szybkie ładowanie przemyślane na nowo już 9 września

Xiaomi Mi Charge Turbo. Szybkie ładowanie przemyślane na nowo już 9 września

Xiaomi zachęca do śledzenia informacji o Mi Charge Turbo (Getty Images)
Xiaomi zachęca do śledzenia informacji o Mi Charge Turbo (Getty Images)
Oskar Ziomek
08.09.2019 16:33

Xiaomi już 9 września zaprezentuje światu swoją nową propozycję szybkiego i najpewniej bezprzewodowego ładowania smartfonów. Xiaomi Mi Charge Turbo ma być rozwiązaniem "na miarę ery 5G".

Informacje o planowanej prezentacji pojawiły się w serwisie Weibo. Grafika zachęcająca do śledzenia informacji o Mi Charge Turbo nie zdradza wielu szczegółów. Wiadomo tylko, że nowości zostaną pokazane już 9 września, więc nie trzeba będzie długo na nie czekać.

Xiaomi Mi Charge Turbo – informacja o prezentacji, źródło: Weibo.
Xiaomi Mi Charge Turbo – informacja o prezentacji, źródło: Weibo.

Szczegóły techniczne nie są na razie znane. Spekuluje się jednak, że nowa bezprzewodowa metoda ładowania Xiaomi będzie wyraźnie szybsza od poprzedniej. Zakłada się, że maksymalna moc ładowania wyniesie do 30 W, czyli nieznacznie więcej, niż obecne przewodowe rozwiązania tego producenta.

Według innych plotek, opisywane szybkie ładowanie po raz pierwszy pojawi się na rynku wraz z Xiaomi Mi MIX 4. Mając na uwadze, że opisywane ładowanie ma być rozwiązaniem na miarę ery 5G, niewykluczone, że pojawi się tylko w topowej specyfikacji Mi MIX 4, bo tylko ta ma być wyposażona w radio obsługujące sieci piątej generacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)