Xiaomi Mi MIX 3 może być twój. Producent szuka chętnych do programu Mi Explorers

Xiaomi Mi MIX 3 może być twój. Producent szuka chętnych do programu Mi Explorers

Xiaomi szuka chętnych do programu Mi Explorers (depositphotos)
Xiaomi szuka chętnych do programu Mi Explorers (depositphotos)
Oskar Ziomek
03.12.2018 16:21, aktualizacja: 04.12.2018 08:17

Xiaomi, aby podziękować za wsparcie całej społeczności i przy okazji odpowiednio podsumować 2018 rok, zaprasza do swojego specjalnego programu Mi Explorers. To interesujące podejście do testów, które w tej edycji będzie dotyczyć modelu Mi MIX 3. Każdy, kto dostanie się do programu otrzyma nowy smartfon przed wprowadzeniem go na rynek. Zadaniem obdarowanego będzie intensywne jego używanie i dzielenie się z producentem swoimi spostrzeżeniami podczas wykonywania konkretnych zadań przygotowanych z myślą o testach. Po ich zakończeniu – tutaj największa niespodzianka – urządzenia nie trzeba będzie oddawać.

O szczegółach projektu można przeczytać na stronie Mi.com, gdzie dostępna jest rejestracja. Xiaomi poszukuje 25 kandydatów z całego świata, którzy mogą przesyłać swoje zgłoszenia od 3 do 9 grudnia (do godz. 23.00). Zakwalifikowane osoby otrzymają stosowne e-maile najpóźniej do 10 grudnia. Xiaomi poszukuje przede wszystkim osób lojalnych, będących fanami marki, zainteresowanych nowymi technologiami oraz nowościami w obszarze produktów Xiaomi. Mile widziane są także umiejętności tworzenia wideo, pisania recenzji oraz robienia zdjęć, czyli słowem – dokumentowania swoich wszelkich poczynań z otrzymanym urządzeniem.

Xiaomi szuka chętnych do programu Mi Explorers, źródło: Mi.com.
Xiaomi szuka chętnych do programu Mi Explorers, źródło: Mi.com.

Podczas testów każdy użytkownik będzie miał do wykonania konkretne zadania, a Xiaomi będzie monitorować ich postęp. Producent dodaje, że każdy kandydat decydujący się na testy, o ile zostanie wybrany, będzie zmuszony podpisać umowę o poufności (NDA), w której zobowiązuje się udostępniać materiały związane z testami. Ma się to odbywać w ścisłym porozumieniu z Xiaomi.

Xiaomi Mi MIX 3 to smartfon z ekranem Super AMOLED o przekątnej prawie 6,4 cala, który wyposażono w specyficzny mechanizm ukrywania przedniego aparatu. Kiedy ten jest schowany, praktycznie cały front urządzenia wypełnia ekran, a wrażeń wizualnych nie zaburza żadne wcięcie. Zależnie od wersji urządzenie może być ono wyposażone nawet w 10 GB RAM-u i 256 GB na dane.

Pojemność akumulatora to 3200 mAh, a ładować go można zgodnie ze standardem Quick Charge 3.0. Co ciekawe, w pudełku z urządzeniem można znaleźć także bezprzewodową ładowarkę. Więcej o Xiaomi Mi MIX 3 można przeczytać w odrębnej publikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)