WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychXiaoMiTool
XiaoMiTool ikona

XiaoMiTool0.5.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

XiaoMiTool to niewielkie narzędzie, które umożliwia sprawne i szybkie instalowanie na urządzeniu mobilnym Xiaomi oprogramowania ROM.

Kierowane jest ono do mniej doświadczonych użytkowników a praca z nim odbywa się w oparciu o wbudowany kreator, który prowadzi użytkownika krok-po-kroku przez proces wgrywania nowego ROM-u. Działanie XiaoMiTool jest w dużym stopniu zautomatyzowane i program samoczynnie wykryje podłączone do komputera urządzenie, a także zaproponuje wszystkie dostępne i kompatybilne z danym smartfonem wydania ROM.

XiaoMiTool pozwala na instalację oficjalnych ROM-ów (Global stable/developer lub China stable/developer), oprogramowania tworzonego przez społeczność (m.in. Xiaomi.eu) oraz odblokowywanie/zablokowywanie bootloadera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentXiaoMiTool
Liczba pobrań732
Data aktualizacji11 cze 2018
Rozmiar pliku87.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XiaoMiTool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)