MacOSGrafikaEfekty fotograficzneXnSketch

XnSketch1.20

XnSketch to ciekawe narzędzie graficzne, pozwalające szybko i wygodnie przekształcać zdjęcia cyfrowe w szkice, obrazy malarskie lub kreskówki. Przy użyciu programu bardzo łatwo opublikujemy również efekty naszej pracy na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Twórcy aplikacji oddali w ręce użytkownika 18 ciekawych efektów, które wykorzystane mogą zostać podczas stylizacji fotografii. Wśród nich znajdziemy takie, które przekształcą nasze zdjęcia w odręczne szkice, pastelowe obrazy czy kadry z kreskówek. Ich odpowiednie wykorzystanie pozwala użytkownikowi poprawić wyrazistość i ostrość ulubionych zdjęć. XnSketch daje możliwość zmiany podstawowych ustawień każdego z dostępnych efektów - m.in. jasności, kontrastu, ekspozycji czy saturacji. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz przesłanie ich za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnSketch charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekt i zapiszemy na dysku.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentXnSoft
Liczba pobrań79
Data aktualizacji15 gru 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)