XnSketch ikona

XnSketch1.20

WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaXnSketch
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XnSketch to ciekawe narzędzie graficzne, pozwalające szybko i wygodnie przekształcać zdjęcia cyfrowe w szkice, obrazy malarskie lub kreskówki. Przy użyciu programu bardzo łatwo opublikujemy również efekty naszej pracy na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Twórcy aplikacji oddali w ręce użytkownika 18 ciekawych efektów, które wykorzystane mogą zostać podczas stylizacji fotografii. Wśród nich znajdziemy takie, które przekształcą nasze zdjęcia w odręczne szkice, pastelowe obrazy czy kadry z kreskówek. Ich odpowiednie wykorzystanie pozwala użytkownikowi poprawić wyrazistość i ostrość ulubionych zdjęć. XnSketch daje możliwość zmiany podstawowych ustawień każdego z dostępnych efektów - m.in. jasności, kontrastu, ekspozycji czy saturacji. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz przesłanie ich za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnSketch charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekt i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

Udostępnij
XnSketch 1.20wersja stabilna (32-bit)
XnSketch 1.20wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentXnSoft
Liczba pobrań4 430
Data aktualizacji15 gru 2020
Rozmiar pliku11.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XnSketch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)