WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaXnSketch
XnSketch ikona

XnSketch1.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XnSketch to ciekawe narzędzie graficzne, pozwalające szybko i wygodnie przekształcać zdjęcia cyfrowe w szkice, obrazy malarskie lub kreskówki. Przy użyciu programu bardzo łatwo opublikujemy również efekty naszej pracy na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Twórcy aplikacji oddali w ręce użytkownika 18 ciekawych efektów, które wykorzystane mogą zostać podczas stylizacji fotografii. Wśród nich znajdziemy takie, które przekształcą nasze zdjęcia w odręczne szkice, pastelowe obrazy czy kadry z kreskówek. Ich odpowiednie wykorzystanie pozwala użytkownikowi poprawić wyrazistość i ostrość ulubionych zdjęć. XnSketch daje możliwość zmiany podstawowych ustawień każdego z dostępnych efektów - m.in. jasności, kontrastu, ekspozycji czy saturacji. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz przesłanie ich za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnSketch charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekt i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentXnSoft
Liczba pobrań4 951
Data aktualizacji15 gru 2020
Rozmiar pliku11.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XnSketch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)