WindowsMultimediaInne programy multimedialneXpo Music

Xpo Music2.0.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xpo Music to darmowy (oparty na licencji open-source) klient Spotify. Posiada on kilka ciekawych funkcji, których próżno szukać w oficjalnej aplikacji pozwalającej na korzystanie ze wspomnianego serwisu.

Co nowego w porównaniu do Spotify?

Po uruchomieniu Xpo Music musimy oczywiście zalogować się do swojego profilu na Spotify, a jeśli takowego nie posiadamy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by go założyć (zwłaszcza że możliwe jest także uzyskanie dostępu do usługi przez konto na Facebooku). Na pierwszy rzut oka Xpo Music przypomina to, co znamy ze zwykłego Spotify, ale wystarczy chwila, by zauważyć różnice. Twórcy Xpo Music zrezygnowali przede wszystkim z panelu aktywności znajomych, którego obecność na ekranie głównym mogła niektórym przeszkadzać. Nie każdego interesuje przecież to, jakich utworów słuchają członkowie naszej rodziny, przyjaciele czy też inni użytkownicy.

Xpo Music oferuje możliwość szybkiego przejścia na stronę główną, skorzystania z wbudowanej wyszukiwarki, przejrzenia biblioteki czy też sprawdzenia aktualnie odtwarzanej piosenki. Warto natomiast zaznaczyć, że aplikacja pozwala na przypięcie dowolnej strony do ekranu głównego.

Spotify w dyskretnym oknie?

Na uwagę zasługuje również tryb „mini view”, dzięki któremu Xpo Music działa w formie pop-upowego odtwarzacza umiejscowionego docelowo w prawym górnym rogu ekranu. Opcjonalnie możemy ponadto skorzystać z jasnego motywu graficznego lub motywu Windows, co powinno zadowolić osoby rozczarowane desktopową wersją Spotify z ciemnym interfejsem użytkownika.

Dla każdej wersji Spotify

Xpo Music działa zarówno na kontach Spotify Free (z reklamami, sześć pominięć na godzinę), jak i Spotify Premium (bez reklam, nieograniczona liczba pominięć, opcja pobierania muzyki i odtwarzania ich w trybie offline).

Najważniejsze cechy:

  • nieoficjalny klient Spotify
  • posiada szereg ciekawych funkcji niedostępnych w standardowej wersji aplikacji
  • przeprojektowany interfejs użytkownika
  • funkcja odtwarzania utworów w trybie „mini view”
  • działa na kontach darmowych i premium
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMahdi Ghiasi
Liczba pobrań106
Data aktualizacji31 paź 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)