Yandex.Browser for Android ikona

Yandex.Browser for Android21.11.6.69

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yandex.Browser for Android to mobilne wydanie popularnej przeglądarki internetowej. Za jej produkcję odpowiada firma Yandex, do której należy portal, wyszukiwarka oraz powiązane usługi o tej samej nazwie.

Sporą zaletą przeglądarki jest jej prędkość działania. Dodatkowo możemy skorzystać z trybu turbo, który zmniejszy ilość pobieranych danych i przyśpieszy działanie w przypadku słabego połączenia. Poza standardowymi opcjami dostępu do historii i dodawania do ulubionych możliwa jest synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami i różnymi systemami. W tym celu należy zalogować się na swoje konto Yandex.

Przeglądarka pozwala nam także na wybór domyślnej wyszukiwarki. Co ciekawe na liście znajdziemy też rodzimy onet.pl. Z poziomu opcji możemy zmienić ustawienia prywatności czy też reakcje aplikacji na otwarcie nowej karty. Wspierane jest także wyszukiwanie za pomocą głosu. Obecnie Yandex nie posiada własnego mechanizmu blokady reklam, nie obsługuje też wtyczek. Wśród zalet należy wspomnieć o dobrze zaprojektowanym i ładnie wykonanym interfejsie. Autorzy pomyśleli nawet o takim elemencie jak pasek adresu umieszczony w dolnej części okna.

Yandex.Browser for Android to ciekawa alternatyw dla osób, które szukają szybkiej mobilnej przeglądarki. Dodatkowo, jeżeli ktoś korzysta z jej desktopowej wersji, może liczyć na synchronizację danych.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Twoja ocena:
ProducentYandex
Liczba pobrań447
Data aktualizacji19 sty 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Yandex.Browser for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (12)