Yanosik dostępny po ukraińsku: praca wielu kierowców Ubera właśnie stała się prostsza

Yanosik dostępny po ukraińsku: praca wielu kierowców Ubera właśnie stała się prostsza

Yanosik dostępny po ukraińsku: praca wielu kierowców Ubera właśnie stała się prostsza
21.02.2018 19:25

Aplikacja Yanosik rozszerza ofertę językową. Ze zmian z pewnością zadowolonych będzie wielu kierowców Ubera – popularny komunikator dla kierowców ostrzeże teraz także po ukraińsku. Nowy język jest już dostępny w najnowszej wersji aplikacji, którą znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Do tej pory z aplikacji można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Owszem polska aplikacja okazywała się być przydatną również za granicą – posiadała bazę fotoradarów z wielu krajów Europy. Niestety, mogli z niej korzystać wyłącznie osoby, które znały jeden z dwóch wspieranych języków. W związku z coraz większą w Polsce liczbą pracowników zza wschodniej granicy, twórcy Yanosika wprowadzili nową wersję językową – aplikacja dostępna jest po ukraińsku.

Obraz

Paweł Bahrycz z Yanosika, dodaje, że firma w ostatnim roku zauważyła znaczny wzrost zainteresowania aplikacją wśród Ukraińców. W związku z tym podjęto decyzję o rozszerzeniu oferty językowej aplikacji właśnie o język ukraiński. Yanosik ma nadzieję, że ten krok zwiększy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Warto zauważyć, że w Polsce wielu kierowców Ubera to Ukraińcy, często słabo znający nasz język. Z pewnością więc ucieszą się z nowości, które trafiły właśnie do aplikacji Yanosik. Pozwoli im do sprawniej poruszać się po mieście, co odczują także pasażerowie.

Obecnie nowe rozwiązanie dostępne jest w aplikacji skierowanej na Androida. Trwają jednak już prace nad wprowadzeniem języka ukraińskiego w wersji na iOS-a – iPhone’y cieszą się dość sporą popularnością wśród ukraińskich kierowców Ubera. Aplikację w najnowszej wersji pobierzecie oczywiście z naszej bazy oprogramowania. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)