Yanosik na 1 listopada: zmiany organizacji ruchu z okazji Wszystkich Świętych

Yanosik na 1 listopada: zmiany ruchu z okazji Wszystkich Świętych
Yanosik na 1 listopada: zmiany ruchu z okazji Wszystkich Świętych

30.10.2019 15:27, aktual.: 08.11.2019 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystkich Świętych to dzień szczególnie trudny dla kierowców. 1 listopada warto zabrać ze sobą Yanosika – aplikacja posłuży nie tylko jako nawigacja, ale też ostrzeże przed niebezpiecznymi zdarzeniami w trasie i pomoże zorientować się w zmianach w ruchu w okolicach cmentarzy. W Yanosiku znajdziecie wszystkie zmiany, planowane na Wszystkich Świętych.

[h2]Yanosik na Wszystkich Świętych[/h2]Najnowsza aktualizacja Yanosika uwzględnia tymczasowe zamknięcia ulic i zmiany kierunku jazdy na ulicach w okolicy cmentarzy. Ponadto w aplikacji zostały naniesione parkingi, na których można zostawić auto przy nekropoliach, stworzone na potrzeby Wszystkich Świętych.

To nie koniec usprawnień. Ułatwione zostało także wyszukiwanie konkretnych cmentarzy. Po wpisaniu w nawigacji celu („cmentarz, nazwa miasta”) kierowca ma możliwość wyznaczenia trasy bezpośrednio do danej nekropolii. Na mapie pojawią się też piktogramy cmentarzy oraz parkingów znajdujących się w ich okolicy. Po przytrzymaniu ikony będzie można wybrać opcję „Prowadź”, by Yanosik wytyczył trasę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zmiany w nawigacji obejmują ponad 30 miast w Polsce, od Białegostoku po Zieloną Górę. Zaktualizowana nawigacja będzie dostępna dla użytkowników w momencie wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w konkretnych miastach. Zmiany najczęściej obowiązują 1 i 2 listopada 2019 roku, ale niewykluczone, że w tym roku zostaną wprowadzone na dłużej.

Najnowszą wersją Yanosika znajdziesz w naszej bazie aplikacji dla Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)