WindowsMultimediaInne programy multimedialneYawcam
Yawcam ikona

Yawcam0.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Yawcam (skrót od Yet Another WebCAM) to prosta w obsłudze i wyposażona w najważniejsze funkcje darmowa aplikacja, przeznaczona do obsługi kamery internetowej. Aplikacja powstała w w języku Java.

Program służy głównie do przeprowadzania wideotransmisji (na wskazany serwer HTTP lub FTP), ale pozwala również na zrzucanie zdjęć z kamery internetowej, tworzenie filmów poklatkowych oraz zawiera opcję wykrywania ruchu służącą do monitorowania pomieszczeń.

Yawcam umożliwia wprowadzenie hasła w celu zabezpieczenia dostępu do strumienia wideo przed niepowołanymi użytkownikami. Przydatną funkcją jest możliwość przygotowywania ogłoszeń dla społeczności internetowej, a także możliwość stworzenia harmonogramu zadań do wykonania.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentYawcam
Liczba pobrań13 675
Data aktualizacji13 lis 2020
Rozmiar pliku4.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Yawcam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)