Yawcam ikona

Yawcam0.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Yawcam (skrót od Yet Another WebCAM) to prosta w obsłudze i wyposażona w najważniejsze funkcje darmowa aplikacja, przeznaczona do obsługi kamery internetowej. Aplikacja powstała w w języku Java.

Program służy głównie do przeprowadzania wideotransmisji (na wskazany serwer HTTP lub FTP), ale pozwala również na zrzucanie zdjęć z kamery internetowej, tworzenie filmów poklatkowych oraz zawiera opcję wykrywania ruchu służącą do monitorowania pomieszczeń.

Yawcam umożliwia wprowadzenie hasła w celu zabezpieczenia dostępu do strumienia wideo przed niepowołanymi użytkownikami. Przydatną funkcją jest możliwość przygotowywania ogłoszeń dla społeczności internetowej, a także możliwość stworzenia harmonogramu zadań do wykonania.

Udostępnij
Yawcam 0.7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.24 oceny
ProducentYawcam
Liczba pobrań12 768
Data aktualizacji13 lis 2020
Rozmiar pliku4.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Yawcam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)