Z Samsunga wyciekł harmonogram aktualizacji do Androida 6.0

Z Samsunga wyciekł harmonogram aktualizacji do Androida 6.0

Z Samsunga wyciekł harmonogram aktualizacji do Androida 6.0
16.11.2015 12:20

Brytyjski dziennik TimesNews.co.uk zdobył informacje oharmonogramie aktualizacji Androida, jaki Samsung przygotowuje dlaswoich urządzeń mobilnych. Koreańska firma w żaden sposób nieodniosła się do tych rewelacji, do tej pory, w przeciwieństwie dokonkurencji nie przedstawiając nawet ogólnych założeńwprowadzenia wersji 6.0 google'owego systemu, ale wiarygodnośćprzedstawionego dokumentu trudno podważyć.

350158333157795777

Widać, że już zaakceptowano „Marshmallowa” dla wybranychmodeli smartfonów, a proces odbyć się ma w trzech fazach. Wpierwszej z nich, w grudniu aktualizację otrzymać mają Galaxy Note5 oraz S6 Edge+. W styczniu nowa wersja systemu trafi na Galaxy S6 iS6 Edge, zaś w lutym Galaxy Note 4 oraz Note Edge.

Druga faza obejmuje Galaxy S5 i Galaxy Alpha, a następnie GalaxyA3, A5, A7 i A8, a także Galaxy E5 i E7. Dat tu jednak nieprzedstawiono. O fazie trzeciej, obejmującej nieokreślone jeszczemodele, nic nie wiadomo – ale sądzi się, że Samsung gotów jestwprowadzić Androida 6.0 docelowo na wszystkie gwarancyjnie wspieraneurządzenia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)