Z Samsunga wyciekł harmonogram aktualizacji do Androida 6.0

Z Samsunga wyciekł harmonogram aktualizacji do Androida 6.0

16.11.2015 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjski dziennik TimesNews.co.uk zdobył informacje oharmonogramie aktualizacji Androida, jaki Samsung przygotowuje dlaswoich urządzeń mobilnych. Koreańska firma w żaden sposób nieodniosła się do tych rewelacji, do tej pory, w przeciwieństwie dokonkurencji nie przedstawiając nawet ogólnych założeńwprowadzenia wersji 6.0 google'owego systemu, ale wiarygodnośćprzedstawionego dokumentu trudno podważyć.

Obraz

Widać, że już zaakceptowano „Marshmallowa” dla wybranychmodeli smartfonów, a proces odbyć się ma w trzech fazach. Wpierwszej z nich, w grudniu aktualizację otrzymać mają Galaxy Note5 oraz S6 Edge+. W styczniu nowa wersja systemu trafi na Galaxy S6 iS6 Edge, zaś w lutym Galaxy Note 4 oraz Note Edge.

Druga faza obejmuje Galaxy S5 i Galaxy Alpha, a następnie GalaxyA3, A5, A7 i A8, a także Galaxy E5 i E7. Dat tu jednak nieprzedstawiono. O fazie trzeciej, obejmującej nieokreślone jeszczemodele, nic nie wiadomo – ale sądzi się, że Samsung gotów jestwprowadzić Androida 6.0 docelowo na wszystkie gwarancyjnie wspieraneurządzenia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)