Zaczęło się. Tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie właśnie się rozpoczęła

Zaczęło się. Tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie właśnie się rozpoczęła

Zaczęło się. Tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie właśnie się rozpoczęła
23.06.2016 20:32, aktualizacja: 23.06.2016 21:18

Nadszedł ten okres w roku, kiedy za sprawą jednego wydarzenia światowa społeczność graczy jest jednocześnie szczęśliwa, z powodu zauważalnego powiększenia się kolekcji gier, i smutna, z powodu widoku salda na koncie. A z całą pewnością także niezwykle zajęta. Panie i Panowie, właśnie ruszyła letnia wyprzedaż gier na platformie Steam.

Obraz

Na temat letniej wyprzedaży powstały całe tysiące memów i filmów, gdzie Gabe Newell z przyjemnością tapla się wśród dolarów wydawanych beztrosko przez graczy, nie inaczej będzie zapewne tym razem. Tegoroczna edycja letniej wyprzedaży nosi nazwę Summer Picnic Sale. Nie ma wątpliwości, że również w tym roku okaże się spektakularnym sukcesem i wielkim świętem gier, o czym może świadczyć poniższy obrazek.

Obraz

Na szczęście problemy z dostępnością serwisu były tylko chwilowe i teraz można już bez skrępowania nabyć nowe gry. A świetnych produkcji w cenach obniżonych nawet o 80% nie brakuje. Wśród największych hitów wymienić należałoby między innymi:

  • Wiedźmina 3 za 24,99 euro
  • Dooma za 35,99 euro
  • Trylogię Wiedźmin za 26,52 euro
  • Assassins’ Creed IV Black Flag za 4,99 euro
  • Assassin’s Creed Syndicate za 25,99 euro
  • This War of Mine za 4,74 euro
  • NBA 2K16 za 9,99 euro

A to tylko najbardziej rzucające się oferty, zachęcamy do samodzielnej eksploracji Steama w poszukiwaniu kolejnych okazji i dzielenia się nimi w komentarzach. Informacje na temat polecanych danego dnia gier można zobaczyć na stronie głównej serwisu, jak i na ekranie powitalnym klienta. Tegoroczna wyprzedaż potrwa do 4 lipca.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)