#ZACZYTANI2018 – wielka obniżka cen i konkurs księgarni Ebookpoint.pl

Strona główna#ZACZYTANI2018 – wielka obniżka cen i konkurs księgarni Ebookpoint.pl
02.01.2018 12:40
#ZACZYTANI2018 – wielka obniżka cen i konkurs księgarni Ebookpoint.pl

Marzysz o czytniku e-booków, a nie znalazłeś go pod choinką? A może masz ciekawy pomysł na pokazanie światu, jak bardzo kochasz czytać? Księgarnia Ebookpoint.pl czeka na Twoje zgłoszenie. W zamian możesz otrzymać jeden z trzech czytników PocketBook.

Ponadto Ebookpoint.pl szósty raz rozpoczyna rok od obniżki cen kilkunastu tysięcy e-booków i audiobooków z rożnych gatunków, w tym świeżych bestsellerów. Ceny zostały obniżone do poziomu 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł, tylko na 48 godzin.

Na liście tytułów objętych promocją znajdziemy między innymi tytuły: „Mężczyzna, który gonił swój cień” Davida Lagercrantza, „Kolekcja nietypowych zdarzeń” Toma Hanksa, „Exodus” Łukasza Orbitowkiego, „Zawisza Czarny” Łukasza Ćwieka, „Przedziwna śmierć Europy” Douglasa Murraya, „Księżniczka z lodu” Camilli Läckberg, „Pokolenie Ikea” i „Brud” Piotra C., „Ginekolodzy” Jürgena Thorwalda czy „Lód” Jacka Dukaja. Warto zacząć przeglądać listę już teraz, gdyż jest bardzo długa, a promocja trwa tylko dziś i jutro.

Wróćmy do konkursu. Jeśli marzysz o czytniku, napisz o tym, narysuj coś lub w inny sposób spróbuj zachwycić jury konkursu. Swoją pracę prześlij na tablicę księgarni Ebookpoint.pl na Facebooku i oznacz hasztagiem #ZACZYTANI2018. Prace można przesyłać do 5 stycznia, szczegóły znajdziecie w regulaminie.

350208451483690945

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone czytnikami. Zwycięzca otrzyma czytnik PocketBook Touch HD2, drugie miejsce zostanie nagrodzone PocketBookiem Touch Lux 3 w wersji złotej, trzecie zaś czytnikiem PocketBook Basic Lux.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)