Zadbaj o formę z Runtastic Pro. Teraz za darmo na Androida, iOS i Windows Phone

Zadbaj o formę z Runtastic Pro. Teraz za darmo na Androida, iOS i Windows Phone

Zadbaj o formę z Runtastic Pro. Teraz za darmo na Androida, iOS i Windows Phone
Paweł Piskurewicz
12.01.2015 11:06, aktualizacja: 12.01.2015 12:38

Jeżeli jako jedno z noworocznych postanowień wyznaczyliście sobie lepszą troskę o kondycję fizyczną, właśnie pojawiła się okazja, aby wspomóc ten proces. Runtastic udostępnił za darmo swoje aplikację w wersji PRO dla Androida, iOS i Windows Phone.

Runtastic to rozbudowana platforma do monitorowania naszej aktywności fizycznej. Pozwala rejestrować treningi, dopasowywać je do swoich potrzeb, analizować, czy też dzielić się wynikami ze znajomymi. Poza aplikacjami mobilnymi dysponuje stroną www, z poziomu której możemy zarządzać zebranymi informacjami. Z podstawowych opcji aplikacji można korzystać bez posiadania konta, o czym coraz częściej zapominają autorzy konkurencyjnych programów. Aby w pełni wykorzystać potencjał Runtastic Pro warto się jednak zalogować. W tym celu możemy wykorzystać konto Facebook, Google + (w wersji Androidowej umożliwia połączenie z Google Fit) bądź, też tradycyjnie podać adres mailowy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Główne okno programu stanowi monitor naszej aktywności. Z jego poziomu rozpoczniemy nowy trening, bądź też będziemy zarządzać już trwającymi. Poza określeniem aktywności (lista jest bardzo długa), możemy wybrać rodzaj treningu. Zdecydowana większość jest płatna, a ich ceny nie należą do niskich. Aby zmotywować nas do ćwiczeń, aplikacja pozwala na śledzenie naszej aktywności na żywo przez znajomych oraz dopingowanie. Nie zabrakło także opcji społecznościowych do dzielenia się wynikami. Część z funkcji jest zależna od platformy na którą pobierzemy program.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Niestety wersja PRO aplikacji nie jest jednoznaczna z uzyskaniem konta GOLD. Dzięki niemu otrzymujemy dodatkowe opcje na stronie runastic.com, jednak wymaga to dodatkowej opłaty. Podobnie jest z treningami i wybranymi opcjami, których aktywacja również wiąże się z dodatkowymi wydatkami.

Obraz

Runtastic Pro dla iOS, Windows Phone i Androida znajdziecie w naszej bazie aplikacji. W przypadku tej ostatniej należy pobrać darmową wersję, a następnie aktywować funkcje pro w opcjach (ustawienia->runtastic->wprowadź kod promocyjny FREE-UBTP-XPTP). Promocja jest ograniczona czasowo, tak więc warto się pośpieszyć z pobieraniem i aktywacją.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)